CHATA POD LASEM – Pokoje gościnne

cpd-dom

Kochasz góry, spacery, narty i rowery? Jak TAK to świetnie trafiłeś.

Chata pod lasem w Rzeczce to świetne miejsce aby realizować wszystkie twoje pasje. Nasza Chata stoi w samym środku Gór Sowich i to właśnie stąd możesz wyruszyć na przygodę swojego życia.

To tutaj w najbliższej okolicy czekają na ciebie tajemnicze podziemia zwane PROJEKTEM RIESE, zamek GRODNO, zamek KSIĄŻ, zapora wodna w LUBACHOWIE, muzeum kopalni węgla kamiennego w NOWEJ RUDZIE i wiele wiele innych.

Na rowerzystów czeka jedna z największych stref MTB licząca blisko 400km, a dla narciarzy i snowboardzistów liczne trasy zjazdowe i biegowe. Bliskość gór i natury sprzyja spacerom które nikomu nie powinny sprawiać trudności, szlaki są łagodne idealne do uprawiania joggingu i nordic walking.

Zapraszamy wszystkich miłośników Nordic Walking w Góry Sowie. W najbliższej okolicy do wyboru trasy o różnym stopniu trudności. Cisza, spokój i piękne krajobrazy to wszystko znajdziesz w Rzeczce.

W okresie zimowym obok Chaty pod lasem powstaje R26 – railpark. Zabawa na własną odpowiedzialność, osoby nieletnie powinny być pod opieką dorosłych. R26 – railpark jest całkowicie darmowy, możliwa jazda nocna przy halogenach. Projekt będzie się cały czas rozrastał, na razie trzeba podchodzić na nogach.