Nasza oferta

Z powodu sytuacji związanej z ryzykiem zarażenia Wirusem Covid 19 zmieniamy sposób wynajmowania „Chaty pod lasem” oraz cenę takiego wynajęcia. Nie wynajmujemy pojedynczych pokoi tylko cały dół naszej chatki w cenie 200 PLN dla jednej do czterech osób za dobę, 250 PLN dla pięciu i sześciu osób, 300 zł dla siedmiu i ośmiu osób, oraz 350 zł dla dziewięciu osób za dobę. Wcześniejsze zniżki i rabaty przestają obowiązywać do odwołania. 

W miesiącach lipiec oraz sierpień przyjmujemy rezerwacje tylko na min. 6 noclegów

(od weekendu do weekendu) W cenie takiego pobytu możliwość odebrania z dowolnej okolicznej stacji PKP oraz w dniu wyjazdu podwiezienie do okolicznych stacji PKP naszym busem dla 9 osób. 

W dniu przyjazdu pobieramy kaucję 500 zł i oddajemy w dniu wyjazdu.

Zgarnij 10% zniżki za polubienie nas na FACEBOOKU
Albo lepiej zgarnij 15% zniżki za polubienie nas na Facebooku opublikowanie posta na swojej tablicy oraz dodanie zdjęcia z pobytu w Rzeczce
(Ty i chata pod lasem w tle :)
Odeślemy Ci 15% na wskazane konto po otrzymaniu tych materiałów.
Albo jeszcze lepiej zgarnij 20% zniżki za przesłanie nam e-maila z relacją z Twojego pobytu w Rzeczce i kilku słów pochwały Chaty pod lasem :) plus min. 4 zdjęcia z pobytu, które będziemy mogli zamieścić na naszych stronach www.
Odeślemy Ci 20% na wskazane konto po otrzymaniu tych materiałów.

Zarezerwuj miejsce przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem, wpłać zaliczkę 30% , a otrzymasz zniżkę na pobyt u nas 15%. Pamiętaj wpłacona zaliczka w momencie gdy nie przyjedziesz przechodzi na własność Chaty pod lasem i nie podlega zwrotowi. Dobrze się zastanów rezerwując miejsce w Chacie pod lasem.

Przyjedź do nas na tydzień (min. 6 noclegów) a otrzymasz 20% zniżki.

Zniżki nie podlegają sumowaniu. Zawsze jest możliwość negocjacji cen.
Przy noclegu na jedną noc zniżki przestają obowiązywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UWAGA UWAGA UWAGA

Nocując w Chacie pod lasem masz zniżkę 10% w naszej wypożyczalni Ebike -Góry Sowie

Jeśli przyjedziesz do Chaty pod lasem w dniu swoich urodzin nocleg masz za FREE, a może i jakiś torcik się znajdzie. Wszystkiego najnajnaj lepszego. (Oferta dotyczy rezerwacji min. 2 noclegów)